Biztos háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő autóipari gyártópartnerünk részére keresünk

  FOLYAMATMÉRNÖK

 (HF 9-6658)

 munkatársat.

Feladat

  • Új és már meglévő termékeknél új technológia kidolgozása vagy a már meglévő technológia módosítása,
  • Gyártási dokumentációk kidolgozása, karbantartása,
  • Gyártási folyamatok optimalizálásában való közreműködés,
  • Gyártástámogatásban való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Gyártócégnél, hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív ANGOL nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség, nagyon komoly előrelépési lehetőségek,
  • Biztos háttér, kiemelt fizetés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapestről megközelíthető, Heves megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar önéletrajzát

kérjük, küldje a „HF 9-6658"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

 az alábbi  e-mail címre.

  HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator