www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 FOLYAMATMÉRNÖK

 (HF 11-7481)

pozícióba.

Feladatok

  • A gyártási folyamatok és a gyártóberendezések fejlesztése,
  • Új gyártási módszerek kidolgozása és bevezetése,
  • Mérőeszközök kiválasztása és mérési módszerek meghatározása,
  • Új berendezések beszerzése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Gépek és folyamatok képességvizsgálata.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Szakmai tapasztalat szériagyártási területen, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • 3D rajzolás alapszintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye, Sopron vonzáskörzete.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7481"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése