Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖK

 (HF 11-7456)

pozícióba.

Feladatok

  • A gépek folyamatos működésének biztosítása,
  • A gyártáshoz szükséges új gépek installációja,
  • Az állásidő csökkentése.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (előny: gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Heves megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7456"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése