Nemzetközi, biztos háttérrel rendelkező gyártócég számára keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖK

 (HF 10-7962)

pozícióba.

 Feladatok

  • A gyártás előkészítéséhez és működéséhez szükséges technológiai utasítások, dokumentációk előkészítése az öntöde területén,
  • A gyártáshoz szükséges gyártóeszköz igény felmérése,
  • A termelékenység növelésében és a termelési költségek csökkentésében részt vesz.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Öntőgépek és technológiák ismerete előny.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régiója,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7962"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése