Megbízható, nemzetközi, fémmegmunkálással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

Folyamat mérnök

(HF 10-7309)

pozícióba.

Feladatok

  • Gyártási folyamatok termelékenységének, megbízhatóságának javítása,
  • Gyártási folyamatok fejlesztése a termék minőségének javítása érdekében,
  • LEAN folyamatok kialakítása,
  • Új technológiák és termékek bevezetése, berendezések üzembe helyezése,
  • Termelési adat gyűjtés, elemzések készítése, költség és megtérülés számítások.
  • Öntési technológia, szerszám anyagok, segédanyagok és a szerszámgyártás területén tudásának fejlesztése, és az új, modern megoldások alkalmazása,

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Öntési területen szerzett tapasztalat előny (alumínium, acél, műanyag fröccsöntés),
  • Lean elvek ismerete,
  • Aktív angol nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye Dél- Nyugati része,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7309"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése