www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

 FOLYAMATMÉRNÖK

 (HF 10-7122)

pozícióba.

 Feladatok

  • Új termékek bevezetésének szakmai támogatása,
  • Költségcsökkentési potenciálok felkutatása futó termékek esetében,
  • Kalkulációk, összefoglalók készítése angol vagy német nyelven a vezetőség részére,
  • Több területet érintő változások igényeinek előterjesztése a felső vezetés részére,
  • Együttműködés a területi minőségügyi mérnökséggel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Releváns, gyártócégnél szerzett tapasztalat,
  • Utazási hajlandóság (évi 5 alkalommal pár nap).

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye (Budapestről bejárható része)
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7122"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése