www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Heves megye)

  • A hirdetés 1330 napja lejárt

Multinacionális hátterű autóipari partnercégünk számára keresünk FOLYAMATMÉRNÖK munkatársat Heves megyei munkavégzésre!

Feladatok:

  • automata, illetve részben automatizált folyamatok műszaki felügyelete
  • gyártósori berendezések magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
  • selejtcsökkentés, selejtmegelőzés biztosítása
  • a gyártósor műszaki koordinációs felügyelete
  • napi kapcsolattartás társosztályokkal
  • jelentések készítése
  • folyamatos fejlesztések tervezése, jóváhagyatása és megvalósításának koordinálása
  • berendezések karbantartásának felügyelete
  • hibaelhárítás
Elvárások:

  • gépész-, villamos-, vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • min. 1 év folyamatmérnök munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • határozott és kommunikatív személyiség
  • meggyőzőkészség
Amit partnerünk kínál:

  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Innovatív, multikulturális munkakörnyezet
  • Széleskörű Cafeteria juttatások
  • Bejárás lehetősége Budapestről céges autóbusszal

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése/kellyservices.hu