www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK HEGESZTÉSI TERÜLETRE

  • A hirdetés 1075 napja lejárt

Partnercégünk, Nyugat- Magyarország egyik legnagyobb létszámot foglalkoztató munkáltatója, elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Piaci pozíciójuk megerősítése és a vevői igényeknek való megfelelés érdekében várjuk a pályázók jelentkezését az alábbi munkakörben:

Folyamatmérnök hegesztési területre

Feladatok:

  • A gyártási folyamatok felügyelete optimalizálása és folyamatos fejlesztése. (pl.: selejt, ráfordítási idő csökkentése, üzemi hatékonyság növelése)
  • A gépek, gyártóberendezések folyamatos fejlesztése, rendelkezésre állásuknak, működőképességüknek biztosítása. Új gyártóberendezések beszerzésében, beüzemelésében való részvétel.
  • Részvétel termékfejlesztésben, minőségügyi problémák megoldásában gyártástechnológiai és gyárthatósági szempontból.
  • Gyártási dokumentáció napra készen tartása.
  • Új termék gyártósorra való installálásában való aktív részvétel
  • Szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség és 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat (autóipari tapasztalattal),
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás (szakmai nyelv ismerete),
  • Terhelhetőség és jó problémamegoldó készség
  • Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás,
  • Innovatív személyiség

Munkavégzés helye: Vas megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven az alábbi e-mail címre.

Helyek Veszprém
Zala
Győr-Moson-Sopron
Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő