www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (Hegesztés)

  • A hirdetés 1240 napja lejárt
51420-FOLYAMATMÉRNÖK (Hegesztés)Link megjelenítése">

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb elektronikai berendezéseket gyártó vállalatcsoportjának tagja, magyarországi gyárában passzív elektronikai alkatrészek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik.

Termékei nagy fontossággal bírnak az elektronikai alkalmazások minden területén, főként az autóiparban és a megújuló energiák iparágában.

A Vas megyei üzembe keresünk hegesztésben jártas gépész mérnököt

FOLYAMATMÉRNÖK

pozícióba.

Feladatok:
  • A hegesztési folyamatok folyamatos optimalizálása, fejlesztése.
  • A hegesztési problémák technológia-orientált elemzése, megoldása.
  • A gépek, gyártóberendezések folyamatos fejlesztése, rendelkezésre állásuknak, működőképességüknek biztosítása. Új gyártóberendezések beszerzésében, beüzemelésében való részvétel.
  • Részvétel termékfejlesztésben, minőségügyi problémák megoldásában gyártástechnológiai és gyárthatósági szempontból.
  • Gyártási dokumentáció napra készen tartása.
  • Szakmai kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal.
Elvárások:
  • gépészmérnök végzettség;
  • hegesztési technológiai ismeretek, előny a lézerhegesztési tapasztalat;
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat (autóipari tapasztalat);
  • kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás (szakmai nyelv ismerete);
  • problémamegoldó képesség;
  • folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás;
  • innovatív személyiség.
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt, hivatkozással a 51.420-as referenciaszámra, az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki