www.cvonline.hu

Folyamatmérnök-Győr környéke (Ref.szám: KJ-1326)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.02.24.
Hirdetés azonosító: 980422

Feladatok:

  • Új folyamatok/projektek koordinálása
  • Anyagáramlások nyomon követése és folyamatos javítása
  • Anyagfelhasználás minőségének javítása
  • Folyamatos fejlesztések támogatása
  • Részvétel az előírt és ajánlott képzéseken
  • Biztonsági és tűzvédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • Mérnök diploma
  • 3-4 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat!
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Francia nyelvtudás előny
  • Erős MS Office ismeretek
  • Csapatmunkára való képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1326-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő