www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK / GYÁRTÓMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ IS LEHET)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1026666

Megbízónk – Fejér megyei globális autóipari beszállító vállalat – számára keresünk pályázót az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A termeléshez kapcsolódó folyamatok felügyelete és műszaki támogatása
  • A késztermék gyártás teljes folyamatának átfogó ismerete és monitorozása
  • Sorozatgyártások folyamatfejlesztése, gyártóberendezések optimalizálása
  • Elemzések és riportok készítése
  • Társosztályokkal és központi mérnökséggel való kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnöki előny)
  • Autóipari gyártó cégnél szerzett gyakorlat előny
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office), AutoCad és Solid Edge előny
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Határozottság, terhelhetőség, rugalmasság, jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos bónusz és 13. havi fizetés, cafeteria, bejárási támogatás
  • Egyedülálló autóipari technológiákban szerezhető szakmai tapasztalat
  • A cégcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Szakmai továbbképzések, előrelépési és karrier lehetőség
  • Változatos munkakör, kihívást jelentő feladatok
  • Laptop, mobiltelefon

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK / GYÁRTÓMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ IS LEHET), Fejér megye