www.cvonline.hu

We are looking for a
FOLYAMATMÉRNÖK GYAKORNOK

FŐBB FELADATOK:

  • Hengerműi termelési folyamatok megismerése, azok fejlesztése
  • Minőségi hibák feltárása, elemzése
  • Projektek előkészítésében, támogatásában való aktív részvétel
  • Termelési tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs tevékenység támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • Folyamatban lévő felsőfokú kohász, anyagmérnök, vagy gépészmérnök tanulmányok Bsc, vagy Msc szinten
  • Széleskörű számítástechnikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte még további legalább 1 évig
  • Egyéni tanrend mellett heti legalább 24 óra munkavégzés vállalása minimum 1 év időtartamra

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai tapasztalat szerzése
  • Kiemelt bérezés, utazás támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Székesfehérvár

If you are interested in this position, please apply at your earliest convenience:
Alcoa career page