www.cvonline.hu
Folyamatmérnök gyakornok
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1081173

Dinamikusan fejlődő, multinacionális gyártó partnerünk részére kollégát keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • A gyártási folyamat támogatása; a gyártási technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése
  • Fejlesztési projektek és új gyártósorok üzembe helyezésének mérnöki támogatása
  • A gyártósorok minőségi és megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése
  • Új gyártósorok, berendezések esetén a minőségbiztosítási és a megbízhatósági minősítési folyamat vezetése
  • Projektek, javasolt technikai változtatások megvalósíthatósági és gazdaságossági elemzése
  • Karbantartási rendszer továbbfejlesztése
  • Minőségbiztosítási folyamatok felügyelete, betartása és betartatása
  • PLC programozás; ipari automatizálás; szenzorok és kódolók programozása

Elvárások:

  • Befejezett, felsőfokú villamosmérnök végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 1-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Csapatszellem, jó problémamegoldó készség
  • Nyitott, pozitív személyiség
  • Önálló, célorientált hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munkakör
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.