www.cvonline.hu

Folyamatmérnök gyakornok

Hozzáadva: 2017.03.30.
Hirdetés azonosító: 1076885

Partnerünk prémium minőségű elektronikai szoftvereket fejleszt és gyárt. Az elmúlt évtizedekben hosszú távra megalapozta üzleti sikereit, dinamikus növekedését, a ma mintegy 500 alkalmazottjának energiája és odaadása biztosítja a lendületet a társaság sikereihez.
Feladatok:

  • Részvétel az elektronikai gyártó eszközök és gyártó berendezések fejlesztésében
  • Részvétel a gépspecifikációk készítésében
  • Gépspecifikációk összehasonlítása
  • Gyártó eszközök optimalizálása, mechatronikai tervezése Solid Edge-el
  • A folyamatmérnökség napi munkájának támogatása, együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony gépészmérnök szakon
  • Minimum 1 év vállalása
  • Vállalati rendszer ismerete és középfokú angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/óra
  • Cafetéria, sportolási lehetőség, utazás támogatás
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Valamely tervező szoftver ismerete (első sorban Solid Edge)

Nyelv:
  • Angol