www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1051 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk műanyagipari ismeretekkel rendelkező, pontos, precíz munkavégzésű Folyamatmérnök munkatársat  az alábbiak szerint.

Feladatok:

  • Szerszámpróbákhoz, gyártási folyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése, karbantartása, beszerzése, aktualizálása
  • Termeléssel kapcsolatos adatok karbantartása, statisztikák, kimutatások készítése
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Szolgáltatások (szerviz) igénylése
  • Munkautasítások készítése, karbantartási és tartalék alkatrészek rendelése
  • SPC mérésekhez kapcsolódó folyamatok kialakítása, karbantartása, aktualizálása
  • Folyamatképességi vizsgálatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Minimum 1-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, pontosság

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

E-mail: E-mail cím megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő