www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1025930
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális autóipari megbízónk minőségügyi csapatába, mérőlaborban történő munkavégzésre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK - GÉPÉSZMÉRNÖK (AB)

Feladatok:
  • a folyamatmérnökséghez tartozó gépek/berendezések és gyártási folyamatok/technológiák felügyelete, fejlesztése
  • karbantartási feladatok meghatározása
  • folyamatból eredő problémák megoldása
  • aktív részvétel a termelési mutatók javításában és stabilan tartásában
  • munkautasítások, egyéb dokumentumok írása
  • folyamatos együttműködés külsős szervizekkel

Elvárások:
  • gépészmérnöki végzettség
  • kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás
  • termelésben szerzett releváns szakmai tapasztalat

Előny:
  • problémamegoldó módszerek ismerete
  • készüléktervezésben szerzett gyakorlat
  • gépi megmunkálásban, forgácsolásban szerzett ismeret (CNC-programozási ismeret)
  • CAD/CAM rendszerismeret

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
Munkavégzés helye: Vas megye

Kérjük, jelentkezzen online magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Vas