www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (fröccsöntési területre) T07fmf

  • A hirdetés 712 napja lejárt

Folyamatmérnök (fröccsöntési területre)

T07fmf

Komárom- Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Folyamatmérnök munkatársat fröccsöntési területre.

Feladatok:

  • Új technológiai transzferek esetén a fröccsöntőgépek, szerszámok és egyéb kiszolgáló berendezések beszerzésének támogatása; berendezés specifikációk készítése, üzembe helyezése, koordinálása;
  • A gépek és a technológia megfelelő beállítása,fröccsöntési- és gyártási folyamatok  felépítése,fejlesztése; hatékonyságnövelés;
  • Fröccsöntőgépek és kiegészítőik meghibásodása esetén segítségnyújtás a karbantartási csapat felé;
  • A termelésben résztvevő szerszámok, gépek, berendezések felügyelete és ellenőrzése;
  • A gépbeállítók folyamatos szakmai képzése, oktatása;
  • Részvétel a fejlesztő és/vagy problémamegoldó csapat munkájában;
  • Munkautasítások készítése.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész/villamosmérnöki végzettség;
  • Angol középfokú nyelvtudás;
  • Gyártáselőkészítő, -támogató eszközök ismerete;
  • Projektvezetési gyakorlat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Műszaki-rajz olvasási  és karbantartási ismeret;
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat;
  • Lean rendszer gyakorlati ismerete előny.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol