www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (Fröccsöntési terület)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 981178

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Komárom-Esztergom megyében található üzemül számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Új technológiai transzferek esetén a fröccsöntőgépek, szerszámok és egyéb kiszolgáló berendezések beszerzésének támogatása; berendezés specifikációk készítése, üzembe helyezése, koordinálása
  • A gépek és a technológia megfelelő beállítása,fröccsöntési- és gyártási folyamatok felépítése,fejlesztése; hatékonyságnövelés
  • Fröccsöntőgépek és kiegészítőik meghibásodása esetén segítségnyújtás a karbantartási csapat felé
  • A termelésben résztvevő szerszámok, gépek, berendezések felügyelete és ellenőrzése
  • A gépbeállítók folyamatos szakmai képzése, oktatása
  • Részvétel a fejlesztő és/vagy problémamegoldó csapat munkájában
  • Munkautasítások készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gépész/villamosmérnöki végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Gyártás-előkészítő, -támogató eszközök ismerete
  • Projektvezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki-rajz olvasási és karbantartási ismeret
  • Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Lean rendszer gyakorlati ismerete előny

Amit megbízónk nyújt

  • Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
  • Teljesítményprémium
  • Cafeteria
  • Közlekedési költség reális támogatása

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK (Fröccsöntési terület), Komárom-Esztergom megye