www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 833603
lejárt
Tech People FEJLÉC

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális autóipari megbízónk részére keresünk

Folyamatmérnök

munkatársat műanyag fröccsöntési gyártási területre.

Feladatok:
A termelés műszaki támogatása,
Automatizált gyártósorok gyártástámogatása,
Új illetve átvett termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése,
Új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása,
Munkautasítások, technológiai utasítások elkészítése,
Dolgozók oktatásának előkészítése, az oktatások megtartása,
Folyamatfejlesztés, javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében,
Közreműködés gyártósorok optimalizálásában.

Elvárások:
Szakirányú felsőfokú diploma vagy technikusi műanyagipari végzettség,
Fröccsüzemi (műanyagipar) tapasztalat,
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent:
Multinacionális autóipari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,

Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Amit a cég ajánl:
Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés,
Munkába járás támogatása vagy albérleti hozzájárulás,
Cafeteria.

A munkavégzés helye:
Fejér megye

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel szakmai önéletrajzát az alábbi linken, vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Bátori Ágnes
HR Consultant
Mobile: +36 30 773-52-34
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Fejér