www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (EPS) (6667)

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

Nemzetközi hátterű Észak-magyarországi autóipari gyártó cég számára keresünk
Folyamatmérnök (EPS)
munkatársat.

Feladatok:
•Termelési folyamatok meghatározása, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése
•Termelés kapacitásának számolása, elemzése, termelékenység fejlesztése
•Termelési adatok gyűjtése, kiértékelése, elemzése: javaslat a fejlesztésre
•Tervezett gépátalakítások során közreműködés a specifikációk készítésében, illetve az ajánlatok elbírálásában
•Kivitelezés során/után közreműködés az átvételi szempontok kidolgozásában, részvétel az átvételben

Elvárások:
•Gépészmérnöki végzettség
•1-2 év szakmai tapasztalat folyamatmérnöki vagy hasonló (termelési, termelésfejlesztési) pozícióban
•Hibaelemző, folyamatelemző képesség
•Angol és/vagy német nyelv kommunikációs szintű ismerete
•Számítógépes ismeretek
•Több hónapos külföldi kiküldetés vállalása
•Előnyt jelent: autóipari tapasztalat, projektvezetési ismeretek, Lean management ismeretek

Pozíció területe(i):
•Elektromos kormánymű (EPS)

Munkavégzés helye:
Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes pályázatát a E-mail cím megjelenítése címre!
További információért hívja Fekete Mariannt. Tel.: 70/4550215

Helyek Heves
Heves
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő