www.cvonline.hu

Folyamatmérnök / Elektronika /

  • A hirdetés 1072 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Elektronikai és fröccsöntött termékek gyártásával foglalkozó Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártási folyamat tervezése, minőségtervezés: FMEA koordináció a saját területen, APQP tevékenység összefogása, külső kapcsolattartás és részvétel az új termék bevezetési csapatokban;
Folyamatábrák, gépspecifikációk, üzembehelyezési jegyzőkönyvek, anyagáramlási tervek, rajzok, munkautasítások elkészítése, nyilvántartása a felelősségi területen.
Change management: ECR kezdeményezése, követése, minták elkészítése, próbagyártás, mérőeszköz vizsgálatok;
Gyártás támogatás: gépek, berendezések működőképes állapotának biztosítása;
Éves folyamat és termék rekvalifikáció;
Minőségi probléma esetén azonnali intézkedések bevezetése, okok meghatározása, javító intézkedések bevezetése, eredmények prezentálása.

Követelmények:

Mérnöki végzettség
Angol nyelvtudás
Gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Amit ügyfelünk kínál:

Tanulási és fejlődési lehetőség
Cafeteria
Motiváló bérezés
Fiatalos, lendületes, stabil háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém környéke
Helyek Ajka
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Logistic Manager

Hire-One Kft.

  Legyünk együtt sikeresek!       Autóipa...
Győr, Veszprém, Veszprém

Villamos karbantartó - Veszprém (Referenciaszám: NB-1296)

Man at Work Kft.

Feladatok: Épületgépészeti és épület villamoss...
Veszprém

Tömbszikraforgácsoló