www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (elasztomerfeldolgozó) (CVO_16/11_VT_GU)

  • A hirdetés 93 napja lejárt

Link megjelenítése

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 650 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.
Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

 Folyamatmérnök (elasztomerfeldolgozó)

(CVO_16/11_VT_GU)

Feladatai:

  • Meglévő termelési folyamatok, szerszámok és technológiák felülvizsgálata, folyamatos fejlesztése és optimalizálása.
  • Munkautasítások és folyamatleírások készítése a folyamatképesség biztosítására.
  • A gyártáshoz szükséges termékek, valamint a termékekhez rendelt darabjegyzékek, továbbá a folyamatok és ehhez tartozó műveleti idők felülvizsgálata, elemzése és folyamatos fejlesztése a vállalatirányítási rendszerben (SAP).
  • Gyártási normák meghatározása, azok folyamatos karbantartása és aktualizálása. Gazdaságosság figyelembe vétele a ciklus-, gyártási idők és anyagfelhasználás meghatározásánál.
  • A felmerülő gyártási vagy minőségi problémák esetén a kiváltó okok vizsgálata és aktív együttműködés a problémamegoldásban.
  • Új anyagok, gyártási folyamatok és technológiák, szerszámok stabilizálása a szériagyártásban.
  • A már ismert vevői előírások (rajzok, specifikációk, egyéb információk) vizsgálata a kivitelezhetőség érdekében, a szükséges változtatások és igények ellenőrzése.
  • Aktív együttműködés a termeléssel, műszaki- és H-Fit (Lean) részleggel.

Elvárások:

  • Gépészmérnök, vagy gumiipari szakmérnök végzettség.
  • AutoCad felhasználói szintű ismeretek. (Catia előny).
  • REFA rendszerszintű ismeretek.
  • Legalább kommunikációs szintű aktív német és/vagy angol nyelvtudás, írásban és szóban.
  • Minimum 1-3 éves termelővállalatnál szerzett szakirányú műszaki tapasztalat.
  • SAP ismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A cégünk részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven az alábbi e-mail címre várjuk.

HÜBNER-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
Tel: 36-42/529-519; Fax: 36-42/501-422

Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő