www.cvonline.hu

Folyamatmérnök-csoportvezető

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

Ipari robotok tervezésével és gyártásával foglalkozó piacvezető megbízónk részére

munkatársat keresünk.

Ügyfelünk egy nemzetközi high-tech cég, akik olyan ipari robotokat gyártanak, melyek egyszerre biztonságosak, könnyen kezelhetőek, ugyanakkor rendkívül hatékonyak is. Több, mint húsz éve rendelkeznek magyarországi székhellyel: jelenleg két telephelyükön ezer főt foglalkoztatnak, és innen irányítják több környező országbeli értékesítést és szervízelést is. Békés megyei telephelyükre keresünk olyan tehetséges és megbízható új munkatársat csoportvezetői munkakörbe, akitől nem idegen a kaizen-módszer sem.

Feladatok:

  • Gyártási területek fejlesztése, mérnökök koordinálása (5 fő)
  • Gyártásfejlesztési projektek vezetése, azokban való aktív részvétel
  • Layoutok tervezése és megrajzolása
  • Gyártást támogató eszközök tervezése és kivitelezése

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Legalább középszintű angol vagy német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tervezőprogramok felhasználó szintű ismerete
  • Lean ismerek
  • Önálló és megbízható munkavégzés
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Határozott, vezetői, irányító személyiség
  • Gépészmérnöki végzettség előnyt jelent

Munkavégzés helye: Békés megye

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött magyar nyelvű, szakmai önéletrajzzal lehet.