www.cvonline.hu

Folyamatmérnök csoportvezető (Délnyugat-Magyarország)

  • A hirdetés 1156 napja lejárt

Délnyugat-Magyarországon tevékenykedő multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Folyamatmérnök csoportvezető munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal:

Feladatok:

  • 4-5 fős folyamatmérnöki csapat irányítása
  • Mérnöki folyamatfejlesztésekben való aktív részvétel
  • Technikai dokumentációk ellenőrzése
  • BOM lista karbantartása SAP rendszeren keresztül
  • Gyártástechnológiák, műveletek, összeszerelési folyamatok optimalizálása
  • Önköltség és értékesítési ár kalkulációja
  • Szerszámdokumentációk karbantartása
  • Új termék bevezetés
  • Termék- és folyamatmérnökök támogatása
  • Termék minőségének magas szinten tartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök, Villamosmérnök)
  • Minimum 2-3 éves gyártó/termelő környezetben eltöltött mérnök csoportvezetői tapasztalat, vagy minimum 4-5 éves folyamatmérnöki tapasztalat, vezetői ambíciókkal
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozottság, hatékony konfliktuskezelés
  • Támogatói attitűd, motiváló személyiség

Kétnyelvű, fényképpel ellátott Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Somogy
Tolna
Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő