www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Csongrád) - VFM - 1209

Csongrád megyei multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Folyamatmérnök kollégát.

Feladatok:

  • Gyártósori, anyagáramlási folyamatok feltérképezése, ábrázolása, fejlesztése
  • Szabványosított munka kialakítása, dokumentálása, folyamatos fejlesztése
  • Gyors átállás megszervezése, bevezetése
  • Teljes körű karbantartás kialakítása
  • Belső logisztikai, gyártási projektek nyomon követése és támogatása
  • KPI rendszer kialakítása, bevezetése, működtetése
  • Együttműködés a gyár különböző osztályaival és a vezetőkkel
  • Együttműködés a külföldi anyavállalat osztályaival
  • Termelési folyamatok Magyarországra telepítése
  • Részvétel az új termékek bevezetésében
  • Oktatások megszervezése és megtartása

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Legalább 2-5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat (pl. Lean)
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Kezdeményező készség, önálló munkavégzés és kreativitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Kiváló meggyőző és előadói készség
  • Kiváló problémamegoldó készség

Munkavégzés helye: Csongrád megye

E-mail: E-mail cím megjelenítése
Referencia: VFM - 1209
Weboldal: Link megjelenítése

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Csongrád