Folyamatmérnök - CNC megmunkálási terület (Referenciaszám: PJ2969)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.12.20.
Hirdetés azonosító: 824528
lejárt

Székesfehérvári megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Folyamatmérnök - CNC megmunkálási terület

Feladatok:
- Mérnöki támogatás biztosítása a gyártás számára
- Termelési folyamatok fejlesztése
- CNC esztergagépek programozása
- Munkautasítások készítése, szerszámtervek elvégzése, normaidők felvétele
- Termékváltások koordinálása

Elvárások:
- Gépészmérnök végzettség
- Legalább 2 éves CNC programozásban szerzett tapasztalat
- Valamely CAD szoftver ismerete
- Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság

Előny:
- Angol nyelvtudás

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések, tréningek

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.