www.cvonline.hu

Folyamatmérnök-Baranya megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.09.17.
Hirdetés azonosító: 826429
lejárt

Baranya megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök

Megbízónk dinamikusan fejlődő beszállító vállalat, mely csapatát tovább bővítve keresi szakmailag képzett új munkatársát.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A fejlesztési folyamatok és minőségügyi kérdések felügyelete, támogatása
  • Napi műszaki problémák kezelése, korrekciós tervek kidolgozása
  • A gyártási folyamatok támogatása akciótervekkel, intézkedésekkel
  • Minőség és költséghatékonyság elemzése, javítása.
  • Folyamatos fejlesztési tervek készítése és megvalósítása
  • Minőségügyi észrevételek
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • A műszaki dokumentációk ellenőrzése
  • Szerszámok, eszközök tervezése, karbantartása és a folyamatok dokumentálása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma műszaki területen
  • Forgácsolási tapasztalat
  • Ipari környezetben, termelésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Projekt és rendszerszemlélet
  • Angol kommunikációképes nyelvismeret
  • Megbízható számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelő képesség
  • Célorientált szemlélet

Amit leendő Munkáltatója biztosít:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Szakmai továbbfejlődés lehetősége
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Összetett, kihívást jelentő szakmai feladatkör

A munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Pozíció területe(i):

  • Gyártás/Termelés/Mérnök

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu