www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (automotiv területre)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 971442

Flex állások

Flex zalai AUTOMOTIV gyáregysége munkatársakat egyaránt keres az alábbi pozícióra:

FOLYAMATMÉRNÖK

 Feladatok:

  • A legoptimálisabb gyártási folyamat megtervezése
  • A gyártás során felmerülő hibalehetőségek elemzése, folyamatos fejlesztés, javító intézkedések meghozatala, selejt csökkentés, folyamatoptimalizálás
  • Aktív részvétel a termelési mutatók javításában és stabilan tartásában
  • Fokozott jelenlét a folyó termelésben
  • Új projektek támogatása, termelésindításban való aktív részvétel
  • Layout tervek kidolgozása
  • Gyárthatósági tanulmányok elkészítése
  • ECO bevezetés támogatása, ECO bevezetésének kezdeményezése
  • Munkautasítások, egyéb dokumentumok (pl. specifikációk, eljárások) készítése és karbantartása
  • Oktatások lebonyolítása
  • Külső illetve belső auditokra való felkészülés és részvétel
  • Aktív külső (vevői) és belső kapcsolattartás

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Elektronikai gyártásban szerzett 1-3 év  mérnöki tapasztalat előnyt jelent
  • Automotiv területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Német nyelvtudás előnyt jelenthet
  • AutoCAD tervező program felhasználói szintű ismerete előnyt jelent
  • Strukturált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Vevő központú hozzáállás, rugalmasság