www.cvonline.hu

Folyamatmérnök / automatizált gyártás (autóipar)

  • A hirdetés 371 napja lejárt

A J. H. Ziegler cégcsoport műszaki textíliákat gyárt autóipari- és egyéb ipari felhasználásra németországi Achern és Lambrecht, valamint Magyarországon, bábolnai telephelyein. Erőteljes növekedésünket szeretnénk a jövőben is tovább folytatni.

A társaság további fejlődésének biztosítása érdekében magyarországi telephelyünkre, fiatalos csapatba azonnali belépéssel keresünk:

Feladatok:

  • Automatizált gyártástechnológiai folyamatok felügyelete és optimalizálása
  • Folyamatok standardizálása és folyamatos fejlesztése (layout tervezés)
  • Folyamatelemzések, tanulmányok elvégzése; javítási javaslatok és intézkedések megtétele, új rendszerek kidolgozása LEAN érvényesítésével
  • SMED fejlesztések kidolgozása és végrehajtása (szerszámcserék, szerelési folyamatok standard paramétereinek meghatározása, operátorok képzése)
  • Ajánlatkérések készítése gépgyártóknak; a lehetséges szállítókra és tartozékokra vonatkozó ajánlatok technikai elbírálása
  • Folyamatparaméterek meghatározása, előírása és betartatása
  • KPI-ok alkalmazása és nyomon követése
  • Új gyártóberendezések üzembe helyezése és átadása a termelés részére
  • Gyártógépek specifikációinak összeállítása (gyártógépek követelménylistáinak, specifikációinak összeállítása)
  • Projektvezetés (mérföldkövek, határidők és költségek elemzése, kontrollja)
  • Folyamatos fejlesztésre (minőség, ciklusidő, termelékenység stb.) irányuló tevékenységekre javaslattétel, azok megvalósítása
  • Aktív részvétel a termékfejlesztésben a gyárthatóság, gyárthatósági optimalizálás területén
  • A folyamathoz tartozó oktatási anyagok összeállítása (karbantartás, gépbeállítók, operátorok stb.), szükség szerint oktatások lebonyolítása
  • Aktív kapcsolattartás a társgyárakkal és a gépgyártókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnöki diploma előny
  • Kommunikációképes angol és német nyelvtudás szóban és írásban
  • Autóipari gyártó vállalatnál szerzett többéves szakmai tapasztalat
  • Lean, Kaizen, 5S ismeretek
  • NPI, géptelepítésben szerzett tapasztalat előny
  • Szisztematikus mérnöki gondolkodás, proaktivitás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatjátékos jellem
  • Önálló munkavégzés, érvényesülési képesség
  • Magabiztos MS-Office használat
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Változatos feladatok és projektek
  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és kihívásokkal teli munkakör

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes szakmai önéletrajzát motivációs levéllel a következő címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német