www.cvonline.hu

Folyamatmérnök - (automatizálási, robotizálási területen)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.11.24.
Hirdetés azonosító: 1046086

Multinacionális partnerünk kiemelkedő helyen szerepel az autóipari beszállítók közt. Bővülés kapcsán keresünk az ipari mérnökség csapatába egy tapasztalt folyamatmérnököt, aki jártas robotizálásban, automatizálásban.

Feladatok:

- gyártó folyamatok fejlesztése, optimalizálása projektek mentén
- gyártóberendezések folyamatképességének fejlesztése
termeléssel kapcsolatos ipari automatizálási feladatok megoldása
- automata gyártósorokra vonatkozó gépspecifikációk készítése
- részvétel automata gyártósorok üzembe helyezésének irányításában, az ezzel kapcsolatos dokumentálásokban
- gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása
- folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
- a minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel

Elvárások:

- felsőfokú műszaki végzettség, elsősorban gépészmérnök területen
- legalább 4-5 év automatizált gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
- tárgyalóképes angolnyelv-tudás
- MS Office, SAP, AutoCAD Inventor felhasználói szintű ismerete
multinacionális vállalatnál szerzett legalább 1 éves tapasztalat
- kiváló problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

- Innovatív, modern gyártókörnyezet
- Tanulási, fejlődési lehetőség
- Versenyképes, kiemelkedő juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a