www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 981177

Móri, multinacionális autóipari vállalat megbízásából keresünk az alábbi munkakörre szakembereket:

Feladatok

  • Gyártás ellenőrzése, a termelés műszaki támogatása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Gyártógépek, gyártóeszközök folyamatképességének fenntartása és javítása, a minőség és a produktivitás biztosítása érdekében
  • Folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
  • Hibaanalízis és hiba okok meghatározása
  • Minőségi és gyártási dokumentációk naprakészen tartása
  • Technológiai előírások betanítása
  • Sorozatgyártások folyamatfejlesztése
  • Próbagyártások koordinálása és a projektben való részvétel
  • Részvétel és támogatás hibamegoldásban, minőségügyi, termelési problémáknál
  • Folyamatok teljesítményének monitorozása, a fejlesztési területek feltárása
  • Részvétel Új termék bevezetésnél, és a folyamat stabilitási vizsgálatoknál

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészmérnök, Villamosmérnök, Mechatronikai mérnök)
  • Műszaki területen (szériagyártásban) szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari szabványok, rendszerek ismerete (TS16949, FMEA, SPC, Six Sigma, TPM, Lean)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office (Excel, Power Point) haladó szintű ismerete
  • AutoCAD, Solid Edge program felhasználói szintű ismerete
  • Kreativitás
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (cafeteria, bejárási támogatás)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye

Mór

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK (Autóipar), Mór