www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (AUTÓIPAR)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 631368
Link megjelenítéseimages/editor/1333450599.jpg" border="0" width="302" height="200" style="display: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />
Megbízónk multinacionális, autóipari beszállító számára keresünk mukatársak az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Termelési és egyéb folyamatok hatékonyságának felülvizsgálata
  • Folyamatok fejlesztése, optimalizálása
  • A gyártási folyamat során keletkező eltérések / hibák meghatározása
  • Fejlesztési / módosítási javaslatok készítése a vizsgálatok alapján
  • OEE elemzések készítése

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Több éves gyártó területen szerzett folyamatszervezési tapasztalat (REFA, LEAN, Six Sigma, 5S, Kaizen, TPM, stb. ismeretek)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Mór

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK (AUTÓIPAR), Mór

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése