www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (Autóipar) Ref.969

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.04.16.
Hirdetés azonosító: 919732
lejárt

A Dologidő Kft. Baranya megyei, fémmegmunkálással és autóalkatrész-előállítással foglalkozó partnercége számára munkatársat keres

folyamatmérnök
Ref.: 969

pozícióba.

A munkakörrel járó feladatok

  • A gyártási folyamatok szakszerű támogatása, elemzése, optimalizálása.
  • Részvétel a folyamatok tervezésében, a mintagyártásokban és a bevezetésben.
  • Fejlesztési projektekben történő aktív részvétel.
  • Korrekciós tervek kidolgozása a felmerülő problémák kezelésére
  • A napi gyártási folyamatok támogatása akciótervekkel, intézkedésekkel.
  • Kommunikáció és együttműködés az illetékes területekkel.

Elvárások a pályázóval szemben

  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség
  • Forgácsolási területen szerzett 2-3 éves termelési tapasztalat
  • Projektek kivitelezésében szerzett tapasztalat

Előny

  • Autóipari termelésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Baranya megyei lakhely

Megbízónk ajánlata:

  • Professzionális környezet
  • Modern, új építésű csarnokok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Kiemelt juttatási csomag

A munkavégzés helye

  • Baranya megye (Szigetvár)

Amennyiben úgy érzi, hogy Ön lenne a legalkalmasabb jelölt a fent részletezett pozíció betöltésére, úgy állásajánlatunkra szakmai önéletrajz küldésével tud jelentkezni, a toborzas@dologido.hu e-mail címen!

A tárgymezőben kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét, valamint a hozzá tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu