www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (akár pályakezdő is!)

  • A hirdetés 1032 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Az ország több pontján is működő multinacionális gyártó Partnerünk vas megyei egységébe keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Új termékek gyártásba való bevezetésének támogatása,
Gyártósorok kialakításában való aktív részvétel, gyártási folyamatokhoz szükséges utasítások elkészítése,
A termékek gyártási dokumentációjának vezetése, karbantartása,
Gyártási folyamatok felügyelete, aktív részvétel a gyártás folyamatos javításában, minőségjavítási és költségcsökkentési projektekben.

Követelmények:

Mérnöki végzettség (preferált: gépészmérnöki)
Gyártó cégnél szerzett 1-2 év tapasztalat / Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Angol nyelvtudás
PC ismeretek

Munkavégzés helye:

Szombathely vonáskörzete, Vas megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Fejlődési lehetőség
Cafeteria
Motiváló bérezés

Helyek Szombathely
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator