www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 915480
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális autóipari Megbízónk részére keresünk munkatársat műanyag fröccsöntési gyártási területre.

FOLYAMATMÉRNÖK

Feladatok:
  • A termelés műszaki támogatása,
  • Automatizált gyártósorok gyártástámogatása,
  • Új illetve átvett termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése,
  • Új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása,
  • Munkautasítások, technológiai utasítások elkészítése,
  • Dolgozók oktatásának előkészítése, az oktatások megtartása,
  • Folyamatfejlesztés, javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében,
  • Közreműködés gyártósorok optimalizálásában.

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú (gépészmérnök) műanyagipari végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Fröccsüzemi (műanyag) tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent:
  • Multinacionális autóipari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.
  • Amit a cég ajánl:
  • Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés,
  • Albérleti támogatás, bejárási támogatás lakóhelytől függően,
  • Melegétkezési támogatás, ingyenes nyelvoktatás, és sportolási lehetőség,
  • Karácsonyi pénz.

A munkavégzés helye:Komárom-Esztergom megye

Tech People LÁBLÉC