www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (AI területre)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1014236

Flex állások

 Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

 Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Szeretnél a legújabb technológiákkal dolgozni, egy sikeres csapat részeként? Amennyiben a válaszod igen, nálunk a helyed.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök

Feladatok

  • A termelés folyamatának optimális megtervezése, figyelembe véve a minőségi, hatékonysági és költség kímélési követelményeket,

  • A termelési folyamat kritikus karakterisztikáinak meghatározása, együttműködve a termék NPI mérnökével a folyamatképesség javítása érdekében

  • A termelés területén jelentkező gyártási problémák kivizsgálása, problémák analízise, javító intézkedések kidolgozása és bevezetése ill. bevezettetése a támogató társszervekkel

  • A gyártási folyamat képességének ellenőrzése, kiértékelése

  • Gyártási hibaarány figyelése, elemzése, megelőző intézkedések kidolgozása és bevezetése a minőségbiztosítási részleggel közösen

  • A gyártás során felmerülő hibalehetőség modellezése – megértése, javaslattétel a hiba kiküszöbölésére

  • Részvétel a próbagyártásokban, kapcsolattartás az NPI teammel

  • Termelési csapatok közvetlen támogatása, kapcsolattartás a termeléssel és a többi támogató osztállyal

  • Kapcsolattartas az Advanced Engineering Group-val, riportok készítése, folyamatfejlesztesek kidolgozasa a corporate sztenderdek alapjan

  • Vevői és belső auditokon való aktív részvétel.

  • LEAN és 6S projektekben való aktív részvétel

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamos-/gépészmérnök) VAGY középfokú végzettség esetén, 3 ÉV RELEVÁNS TAPASZTALAT

  • 2 éves elektronikai gyártási tapasztalat előny

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Motivált, proaktív személyiség

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát valamint vezetője írásos engedélyét, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése