www.cvonline.hu

Folyamatmérnök AD01

  • A hirdetés 179 napja lejárt

Fejér megyei partnercégünk megbízásából keresünk Folyamatmérnök munkatársat.

Pozíció azonosító: fm
Kategória: Folyamatmérnök
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • A termelési folyamatok figyelemmel kísérése, szükség esetén javító intézkedések végrehajtása;
  • A felmerülő technológiai problémák megoldása.Minőségi javító intézkedésekre vonatkozó javaslatok megtétele;
  • Termelési minőségi mutatók (pl. FRR-First Run Ratio; MOR-Machine Operation Ratio) javítása;
  • Gép- és alkatrész tesztelés, adatok kiértékelése, hibaanalizálás;
  • Új gépek műszaki átvétele, műszaki paraméterek ellenőrzése;
  • Technológiai kutatás, fejlesztés;
  • Műszaki dokumentációk kezelése (Process Control Chart, Process FMEA) ;
  • Az új termék gyártási előkészítése;
  • Gyártósorok, gépek gyártatása, műszaki átvétele, üzembe helyezése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (gépészmérnök);
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Excel haladó (grafikonkészítés, adatértékelés); Power Point; AutoCad;
  • Precizitás, felelősségtudat, kreativitás.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő