www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 763181
lejárt
Tech People FEJLÉC

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális autóipari megbízónk részére keresünk

Folyamatmérnök munkatársat műanyag fröccsöntési gyártási területre.

Feladatok:
A termelés műszaki támogatása,
Automatizált gyártósorok gyártástámogatása,
Új illetve átvett termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése,
Új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása,
Munkautasítások, technológiai utasítások elkészítése,
Dolgozók oktatásának előkészítése, az oktatások megtartása,
Folyamatfejlesztés, javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében,
Közreműködés gyártósorok optimalizálásában.

Elvárások:
Szakirányú felsőfokú (gépészmérnök) műanyagipari végzettség,
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
Fröccsüzemi (műanyag) tapasztalat,
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent:
Multinacionális autóipari termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.

Amit a cég ajánl:
Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés,
Albérleti támogatás, bejárási támogatás lakóhelytől függően,
Melegétkezési támogatás, ingyenes nyelvoktatás, és sportolási lehetőség,
Karácsonyi pénz.

A munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom megye

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel szakmai önéletrajzát az alábbi linken, vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Bátori Ágnes
HR Consultant
Mobile: +36 30 773-52-34
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC