www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 915408
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Nemzetközi autóipari partnerünk részére keresünK kollégát Komárom-Esztergom megyei munkavégzésre az alábbi pozícióba:

FOLYAMATMÉRNÖK (AB)

Feladatok:
  • gyártás és termelés támogatása
  • termelési folyamatok optimalizálása
  • gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése
  • folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása
  • gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása
  • selejtelemzés, reklamációkezelés
  • minőségi problémák megelőzésének koordinálása
  • folyamat- és gépkihasználtság optimalizálás
  • az alkalmazott gyártástechnológia fejlesztése, korszerűsítése
  • új termék bevezetési projektekben való részvétel
  • folyamat-veszteség elemzés
  • új gépek gyártásba való bevezetése

Elvárások:
  • gyártástechnológiai tapasztalat (1-3 év)
  • gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök diploma
  • aktív társalgási szintű angol nyelvtudás

Előny:
  • autóipari tapasztalat
  • alapszintű tervező program használata (CAD)
  • LEAN ismeretek

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Cafeteria,
  • Éves bónusz,
  • Utazási támogatás,
  • Tanulási lehetőség.

Tech People LÁBLÉC