www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (7108)

  • A hirdetés 706 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. soproni megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Folyamatmérnök

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•B kategóriás jogosítvány
•Proaktív gondolkodás, önálló és felelősségteljes munkavégzés

Feladatok:
•Új termékek bevezetésének támogatása, gyártási folyamatok kialakítása
•Gyártósorok kialakításában való részvétel, termelés műszaki támogatása
•Aktív közreműködés a gyártás folyamatos javításában
•Termékekhez, gyártási folyamatokhoz tartozó gyártási dokumentációk készítése
•Új technológiák kidolgozása, meglévő technológiák módosítása

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:
•Sopron

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

Jelentkezés módja: Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857