www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK (6135)

  • A hirdetés 900 napja lejárt

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki mérnöki végzettség (gépész vagy műanyag-technológiai szakirány)
•Minimum alapfokú angol nyelvismeret
•Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
•Extruderek és egyéb kiegészítő berendezések technológiai paramétereinek kidolgozása
•SAP adatbázisba való rögzítés
•A gyártási technológia folyamatos fejlesztése
•Gyártásellenőrzés
•Vevői reklamációk elemzése
•Gépkezelők munkájának segítése

Munkavégzés helye:
•Győr

Juttatás:
•Bérezés megegyezés szerint
•Cafeteria rendszerben kapható egyéb juttatások
•Nemzetközi nagyvállalati környezet
•Szakmai fejlődésre, előrelépésre lehetőséget kínálunk.

•Pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben (8-16 óráig) Nyikosné Kovács Melindánál lehet az alábbi telefonszámon: 70/9426064
Link megjelenítése