www.cvonline.hu

Folyamatmérnök 5S, Kaizen ismeretekkel /Kecskemét régió/

  • A hirdetés 219 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális, autóiparnak beszállító Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba, bővülés céljából:

Pozíció leírása:

Value Stream elemzések készítése
Együttműködés a lean csapat többi tagjával és a lean csoportvezetővel - a gyártás jelenlegi optimalizációja és jövőbeni fejlesztései kapcsán
Különböző lean projektcsapatok koordinálása
Best practice-ok alkalmazása (kapcsolattartás más eu-i, hasonló tevékenységet folytató gyáregységekkel)
Belső Continuous Improvement tréningek összeállítása, szervezése, esetenként megtartása
CI adatok mérése, összegyűjtése, elemzése
Riportolás, projektfeladatok nyomonkövetése, időbeni teljesítése
Irodai 5S program és Kaizen workshopok koordinálása

Követelmények:

Mérnöki végzettség
Lean tapasztalat autóipari és/vagy összeszerelési tevékenységet folytató gyártó vállalatnál
Aktív angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Cafeteria, bónusz, teljes bejárástámogatás

Ideális pályázó:

Szívesen fog össze csapatokat, kiváló motivációs képessége van.
A jövőben is lean területen képzeli el a karrierjét.

Helyek Csongrád
Csongrád
Szolnok
Szeged
Kecskemét
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség