www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK – ÖNTÖDE

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.03.30.
Hirdetés azonosító: 1018761

Megbízónk vevőkörében méltán elismert multinacionális Tier1 autóipari beszállító. Korszerű vas- és acélöntvény gyártó kapacitással rendelkezik, amelyhez jelentős méretű CNC megmunkáló üzem kapcsolódik. A növekvő vevői megrendelések magas színvonalú teljesítéséhez gyártókapacitását a közelmúltban bővítette.  A bővítéssel megalapozott piaci lehetőségek kihasználásához az alábbi munkakörbe keresünk műszaki szakembert:

Feladatok

  • A termékek öntvény gyártástechnológiáinak kialakítása, kiemelten a homokformázás-magkészítés technologizálására
  • Az öntvény gyártástechnológia folyamatos fejlesztése
  • Új anyagok, új termékek bevezetésénél a kísérletek kiértékelése, a technológia kidolgozása és a szükséges gyártási dokumentációk elkészítése, gyártási dokumentáció karbantartása
  • A műszaki törzsadatok (BOM) kialakítása és karbantartása
  • A berendezések, anyagok és emberi erőforrások optimalizálásának támogatása, fejlesztése
  • Aktív részvétel a selejt csökkentési és hatékonyság növelési intézkedések megvalósításában

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Kohómérnök/Anyagmérnök)
  • Magas szintű öntészeti technológiai ismeretek
  • MsOffice ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Amit megbízónk nyújt

  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet
  • Versenyképes javadalmazási rendszer

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK – ÖNTÖDE, Tatabánya környéke