www.cvonline.hu

FOLYAMATMÉRNÖK – GYÁRTÁSFEJLESZTÉS, NPI

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 679877

Link megjelenítéseimages/editor/1339506073.jpg" border="0" alt="" />

Multinacionális autóipari vállalatcsoport leányvállalata számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Gyártási folyamatok, technológia támogatása, optimalizálása
  • Új termékek gyártástechnológiájának bevezetése, folyamatos fejlesztése
  • Gyártási tesztek előkészítése, lebonyolítása és kiértékelése
  • Dokumentáció, munkautasítások készítése, karbantartása
  • Munkatársak belső tréningezése

ELVÁRÁSOK

  • Villamosmérnöki (gépészmérnöki) végzettség
  • Minimum 1-2 éves szakmai gyakorlat, de pályakezdőket jelentkezését is várjuk
  • ISO rendszerek ismerete
  • Stabil kommunikációképes középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret

ELŐNYT JELENT

  • Autóiparban szerzett gyakorlat,
  • Autocad-ismeret
  • PLC-ismeret
  • Az ideális jelölt: terhelhető személyiség önálló és csapatmunkában egyaránt, jó problémamegoldó és döntéshozó képességgel rendelkezik, kreatív gondolkodású, elemző alkat, nyitott az új ismeretekre, megbízhatóan és pontosan dolgozik és kiválóan kommunikál

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Megegyezés szerinti bérezés
  • Saját autó használatának 100%-os térítése
  • Béren kívüli juttatások (teljesítmény bónusz, cafeteria)
  • Magas szintű műszaki- technológiai gyártókörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Komárom-Esztergom megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATMÉRNÖK – GYÁRTÁSFEJLESZTÉS, NPI, Komárom-Esztergom megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése