Folyamatmérnök – gumiipar (Vegyészmérnök, Vegyész, Anyagmérnök)

  • A hirdetés 1145 napja lejárt

Holland tulajdonú, multinacionális, elsősorban irodagépek és bankautomaták műszaki gumitermékeinek gyártásával és fejlesztésével foglalkozó vállalat jelöltet keres a következő pozícióba:

Az új munkatárs feladatai:

  • Keverő üzemrész gyártási folyamatainak szakmai támogatása.
  • Vulkanizáló és Poliuretán üzemrész folyamatainak fejlesztése, technológiai és minőségi problémák kivizsgálása, megoldások bevezetése.
  • Új termékek gyártási technológiájának kialakítása és bevezetése a fenti területeken.
  • Laboratórium szakmai felügyelete.
  • Termék előállítással kapcsolatos dokumentáció elkészítése és karbantartása.
  • Vegyi anyagok nyilvántartásának naprakészen tartása.

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • Vegyészmérnök, Anyagmérnök, Vegyész végzettség
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Gumiipari gyártástechnológiák és anyagvizsgálatok mélyreható ismerete
  • Gumiipari vagy műanyagipari termelő vállalatnál szerzett gyakorlati tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Vulkanizáló szerszámok műszaki kialakítása, présgépek és poliuretán öntőgépek ismerete

Az ideális pályázó:

  • Proaktív, precíz és munkájára igényes
  • Kiváló problémamegoldó
  • Tud csapatban dolgozni
  • Pályázatához kérjük, mellékelje magyar és angol, vagy német nyelvű önéletrajzát.

Kapcsolattartó: Haváné Bakos Leonóra
Ten Cate Enbi Kft.
H-2651 Rétság, Ipari Park 6.

Helyek Nógrád
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol