www.cvonline.hu

Folyamatmenedzsment gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1017666

Feladatok:

  • Részvétel és aktív közreműködés folyamatfelmérési és -fejlesztési workshopokon,
  • Folyamatok dokumentálása (Visio folyamatábra, táblázatos és szöveges folyamatleírás),
  • Folyamati dokumentációk publikációs felületének (Sharepoint) kezelése, folyamati dokumentációk publikálása,
  • Folyamatdokumentálási és -fejlesztési sablonok kezelése
  • Részvétel folyamati oktatásokon, az oktatások szervezésének, megtartásának támogatása, adminisztrálása,
  • A folyamati dokumentációk, szabályozások adminisztrációjának támogatása.

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint),
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Pontosság, kezdeményező készség, önállóság, precizitás.

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet.

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen KON_FOLYM!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 20 óra hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztásban