www.cvonline.hu

Folyamatmenedzser

  • A hirdetés 558 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Szervezési területre keresünk új munkatársat Folyamatmenedzser munkakörbe.

Feladatok

  • a Bank üzleti folyamatainak fejlesztése, továbbfejlesztése
  • folyamatok hatékonyságának, teljesítményének felügyelete, folyamatmérés támogatása
  • szabványok, (módszertanok, eszközök, irányelvek, minőségbiztosítás) biztosítása összhangban a csoportszintű szabványokkal
  • eljárásrendek, utasítások kialakítására vonatkozó módszertan és szabványok kidolgozása, karbantartása
  • folyamatfejlesztési feladatok/projektek tervezésének koordinálása, vezetése

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • 2-3 éves folyamatszervezői tapasztalat (banki folyamatok ismerete előny)
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • Lean six sigma módszertan ismerete
  • erős angol nyelvtudás
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés
  • jártasság projektszerű működésben (projekt management ismeretek, illetve gyakorlat előnyt jelent)

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol