www.cvonline.hu

Folyamatmenedzser

  • A hirdetés 1082 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: Pénzforgalmi szolgáltatások igazgatóság

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • az igazgatóságon a működési kockázatokhoz, a folyamatba épített kontrollokhoz  és a belső, külső és szabályozói ellenőrzések megállapításaihoz kapcsolódó tevékenységek összehangolása,
  • az ehhez szükséges folyamatok kialakítása és működtetése,
  • elsődleges kapcsolattartás a KBC csoport pénzforgalmi kockázatkezelői és a K&H kockázatkezelése felé,
  • a működési kockázatokat érintő helyi és csoportszintű irányelvek és szabályok nyomon követése,
  • a Pénzforgalmi Működési Kockázati Bizottság titkári teendőinek ellátása,
  • jelentések összeállítása,
  • a kockázati mutatók értékelése,
  • a kockázatkezelők és vezetők támogatása a kontrollok és irányelvek implementálásában.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Az ideális jelölt vagy tapasztalt folyamatmenedzser aki nyitott a működési kockázati folyamatok kezelésére a pénzforgalmi területen,
    vagy
  • amennyiben nincs folyamatmenedzseri tapasztalata, rendelkezik banki tapasztalattal, ismeri a banki folyamatokat, és megfelel azon kompetenciáknak, melyek fontosak a munkakör betöltése szempontjából: elemzőkészség, folyamatszemlélet, rugalmasság, eredményorientáltság, együttműködési készség a társterületekkel.

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő