www.cvonline.hu

Folyamatmenedzser

  • A hirdetés 1321 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése:   egyéb

Munkavégzés helye:    Budapest

Főbb feladatok:

  • Részvétel új és meglévő folyamatok, rendszerek, üzleti funkcionalitások tervezésében, módosításában, ill. üzleti igényeinek megfogalmazásában,
  • Folyamatok beillesztése az Lakossági divízió stratégiája alapján a folyamatarchitektúrába;
  • Új alkalmazások bevezetése során:
  • megoldási alternatívák megvalósíthatóságának vizsgálata termékmenedzserek, alkalmazásmenedzserek és más folyamatmenedzserek segítségével;
  • automatizált és manuális megoldások optimális kombinációjának kialakítása és nyomon követése, közreműködés az új alkalmazás üzleti tesztelésében;
  • közreműködés az új alkalmazás tesztelésében;
  • termékekkel és folyamatokkal kapcsolatos kommunikáció.
  • Fejlesztési lehetőségek felderítése és folyamatjavítási előterjesztések készítése, véleményeztetése, elfogadtatása (folyamatok mérése, teljesítményének figyelése, ill. belső/külső benchmarkok alapján),
  • Folyamatmenedzsment elvek gyakorlati képviselete és érvényesítése a Lakossági divízió szempontjából üzleti igények meghatározáskor a fejlesztésekben, valamint az egyes projektek előkészítési és kivitelezési fázisaiban (projektvezetés, üzleti területek koordinációja, folyamatváltozások bevezetése),
  • Folyamatmodellezés, dokumentálás, és elemzés végponttól végpontig (E2E).

A munkakör betöltésének feltételei:

  • legalább 5 éves lakossági banki tapasztalat, elsősorban ezen vagy hasonló (számlavezetés, tranzakcionális szolgáltatások, betéti termékek) területen,
  • alapos szakismeret (folyamat és termék felépítés), valamint folyamat/projekt módszertani ismeretek,
  • magabiztos számítástechnikai felhasználói ismeretek, (folyamatmodellező eszköz ismerete előny),
  • adatgyűjtésben, értékelésben és felhasználásban szerzett gyakorlat,
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • felsőfokú szakirányú iskolai végzettség.

Szükséges végzettség:   felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:   angol ( tárgyalóképes, nyelvvizsgával )

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő