www.cvonline.hu

Folyamatmenedzser, Fejlesztési Koordinátor

  • A hirdetés 235 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Főbb feladatok:

  • A Bank üzleti folyamatainak fejlesztése, továbbfejlesztése
  • Folyamatok hatékonyságának, teljesítményének felügyelete, folyamatmérés támogatása
  • Eljárásrendek, utasítások kezelése,
  • Folyamatfejlesztési feladatok/projektek tervezésének koordinálása, vezetése, részvétel rendszerfejlesztési projektekben
  • Hatékony támogatás nyújtása a Bank minden szervezeti egysége számára tevékenységüket támogató informatikai alkalmazások optimalizálását célzó kezdeményezésekben, fejlesztési lehetőségek azonosítása, proaktív kezdeményezése
  • Támogatott területek és az IT fejlesztők közötti közvetítő szerep ellátása, a hatékony kommunikáció elősegítése
  • Informatikai fejlesztések koordinálása: üzleti igények értelmezése, azok alapján a legjobb IT fejlesztési megoldások azonosítása, specifikálása/specifikáció támogatása, fejlesztők részéről felmerült kérdések egyeztetése, felhasználói tesztelés tervezése és lebonyolításának szervezése/fejlesztések tesztelése, bevezetés, illetve kapcsolódó egyéb feladatok támogatása
  • Kapcsolattartás a Bank kiszervezett IT szolgáltatójával a felelősségi körébe tartozó fejlesztések tekintetében

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági, vagy gazdaságinformatikus preferált)
  • 2-3 éves tapasztalat banki rendszerek működésének és összefüggéseinek átlátásában
  • Folyamatfejlesztési projektben, üzleti folyamatokat támogató informatikai megoldások fejlesztésére és bevezetésére vonatkozó projektekben, fejlesztési feladatokban szerzett releváns tapasztalat
  • Banki alaptevékenységekhez kötődő üzleti folyamatok ismerete
  • Workshop vezetésben és prezentációban szerzett gyakorlat
  • Csoportmunka végzésében, koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban
  • Legalább középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló szervező-, kezdeményezőkészség
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Analitikus és eredményorientált gondolkodás
  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • Igényesség az önállóan és csapatban ellátandó feladatok terén is
  • Nyitottság a változásokra, új ismeretek megszerzésére való törekvés
  • Stresszhelyzetek magas szintű kezelése
  • Rendszerszemlélet

Előnyt jelent:

  • Hitelezési folyamatok alapos ismerete
  • Lean six-sigma ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezés" gombra kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol